0Krepšelis
Prekių krepšelis yra tusčias.
Apie StatybaPIGIAU.lt

Konkurencija Lietuvos statybinių medžiagų rinkoje - ganėtinai didelė. Dauguma Pardavėjų siūlo gausų prekių asortimentą ir kartais sunku susigaudyti koks produktas Jūsų poreikiams būtų optimaliausias. O ką jau kalbėti apie tai, jog pasitaiko atveju kai Pardavėjas slepia tam tikrus parduodamo produkto duomenis ar nutyli apie jo rūšį. Šiuo atveju mes elgiamės visiškai kitaip. Mūsų prekių asortimentą sudaro įvairios klasės medžiagos, kurias viena nuo kitos išskiriame aiškiais žymėjimais ir pateiktais techninių parametrų skirtumais, ypač kai kalbame apie StatybaPIGIAU.lt išparduodamas prekes.

 

Kad būtų lengviau žemiau pateikiame išsamų paaiškinimą apie įvairias mūsų prekių kortelės dalis.

12345678109
1Prekės rūšis
 1. Jeigu prekės kortelės kairės viršuje matysite vieną iš tokių ženklelių (ženkleliai pateikti žemiau), vadinasi šiai prekei yra taikoma itin didelė nuolaida, t.y. mažai tikėtina, jog tokių pačių techninių, bei estetinių parametrų prekę nusipirksite kur nors pigiau.  

Tam, kad nesuklaidinti vartotojo prekės kokybės atžvilgiu, mes šiuos išpardavimus žymime skirtingais ženkleliais, kurie nubrėžia aiškias ribas dėl ko tokia nuolaida prekei įmanoma:

 

- Šiuo ženkleliu žymimos prekės, kurios atitinka visus ES statybinių reglamentų reikalavimus ir kurioms šiuo metu taikoma didesnė nuolaida nei įvairių standartinių akcijų metu. Šioms prekėms išduodami kokybę patvirtinantys sertifikatai, išrašomos deklaracijos, bei suteikiamos pilnos gamintojo garantijos. Į šią kategoriją dažniausiai patenka prekės, kurias Tiekėjai parduoda dėl perteklinio gamybinio likučio ar tam tikros strateginės rinkodaros sumetimų (tarkim, įvesdami mažai žinomą brendą į rinką)

 

- Šiuo ženkleliu žymimos prekės kurios buvo nurašytos dėl tam tikrų nedidelių parametrų neatitikimo (spalva, forma, dydis, prekės techninė sudėtis). Šios prekės neturi vizualių trūkumų. Nors šios prekės neturi lydinčių sertifikatų, bet dėl nedidelių techninių parametrų nuokrypų, joms gamintojai kartais suteikia dalines tam tikrų eksploatacinių savybių garantijas. Šios kategorijos prekės gali būti optimalus pasirinkimas tiems, kam tam tikri prekės techniniai ar estetiniai parametrai yra mažiau būtini.

 

- Šiuo ženkleliu žymimos prekės turinčios nedidelius vizualius trūkumus atsiradusius nuo netinkamos gamybos, transportavimo ar sandėliavimo. Šios prekės gali turėti nedidelių tam tikrų techninių parametrų nukrypimų nuo rinkoje įprastų standartų.

 

- Šiuo ženkleliu žymimos prekės turinčios gan nemažus vizualius pažeidimus atsiradusius nuo netinkamos gamybos, transportavimo ar sandėliavimo. Šios prekės gali turėti nemažų tam tikrų techninių parametrų nukrypimų, dėl ko gali pastebimai sutrumpėti statybinės medžiagos eksploatavimo laikas.

 

 - Šiuo ženkleliu žymimos prekės yra visokios gamybinės bei statybinės atliekos(likučiai), bei ypač stambių defektų turinčios statybinės medžiagos.

2Naujienos ženklelis
 1. Šis ženklelis kortelės dešinės viršuje reiškia, jog produktas savo nurodytais techniniais ar vizualiniais parametrais rinkoje yra visai naujas. Jei norite išsiskirti ir įsigyti ką nors novatoriško – šis ženklelis bus puikus jūsų gidas.
3Pagrindinė nuotrauka
 1. Kiekviena kortelė turi vieną pagrindinę produkto nuotrauką. Ši nuotrauka gali būti reali parduodamo produkto nuotrauka arba kompiuterinė vizualizacija.
4Pavadinimas ir ID kodas
 1. Šioje vietoje rasite trumpą prekės pavadinimą, o šalia jo prekės kortelės ID kodą. Jei dėl prekės norėsite pasiteirauti paskambinus mums telefonu arba rašydami e-paštu – naudokite šį kodą, kad Jus aptarnaujantis vadybininkas lengviau suprastų apie ką kalbama, nes šioje svetainėje pasitaiko kortelių kurios turi vienodą trumpąjį pavadinimą.
5Kaina ir nuolaida
 1. Šioje skiltyje matysite dabar taikomą nuolaidą nurodytai prekei. Jei kalbėsime apie 1 rūšies prekes, turėkite omenyje, jog rinkoje yra tam tikrų prekių tipų, kurioms 50% nuolaida dar nėra didelė, o kitoms 20% yra jau viršūnė. Tad ne visada kreipkite dėmesį į nuolaidos dydį. Ar prekės kaina tikrai gerai, padės jums nustatyti, jei palyginsite rinkoje esančių alternatyvių prekių kainas, atsižvelgdami į techninius parametrus, bei prekių kilmę.
6Trumpas aprašymas
 1. Prekių kortelės išorinėje dalyje visada pateikiame trumpąją prekės informacija, kuri, manome, galėtų jus sudominti labiausiai ar lengviau padėti apsispręsti prekių sąraše renkantis jums tinkamiausią. Išsamesnę prekės informaciją, jei tokia yra pateikta, visada galėsite rasti prekės kortelės viduje.
7Papildomos nuotraukos
 1. Kiekvieną prekę, ypač jei ji yra išparduodama ir fiziškai guli mūsų sandėlyje mes stengiamės nufotografuoti iš kelių kampų. Norime, kad Klientas aiškiai matytų, kaip ši prekė atrodo, koks yra jos paviršiaus reljefas ar kokie yra pažeidimai, jei tokių būtų. Šios mažos keturios nuotraukos kortelės išorėje iškarto parodo ar bus galima pamatyti bent 4 papildomas šios prekės nuotraukas. Šių nuotraukų pagalba taip pat kartais talpinama papildoma techninė ar komercinė informacija susijusi su nurodyta preke.
8Sandėliuojamų kiekių informacija
 1. Šioje skiltyje pateikiama kai kurių prekių likučio informacija Mūsų Lietuvos sandėliuose. Prekių likučiai atsinaujina maždaug kas pusę valandos, todėl juose gali nebūti įtraukti, per tą laikotarpį jau įvykę pardavimai kitiems Klientams arba atvykę papildymai iš Tiekėjų. Ši informacija ganėtinai naudinga tiems, kas perka išparduodamas prekes. Kadangi šių prekių likučiai dažnai yra limituoti, vadovaudamasis šia informacija klientas gali apytiksliai nuspręsti ar pagal jo turimus norus verta atkreipti dėmesį į išparduodamą prekę.

 

Jei tam tikroje prekės kortelėje šios informacijos nėra, tai nereiškia, jog šios prekės pozicijos savo sandėlyje nepalaikome. Ar palaikome prekės likutį savo sandėliuose galite patikrinti naudodamiesi paieškos filtru „Palaikymas sandėlyje“, pažymėdami varnele skiltį ,,Yra sandėlyje“:

 

9Mygtukas ,,Paklausti“
 1. Mygtuką paklausti naudokite toms prekėms, kurios yra užsakomos. Jų likučius mes sandėliuose nepalaikome, nes jos yra gaminamos pagal klientų asmeninius pageidavimus (spalva, dydis ir pan.). Užsakomų prekių kortelės neturės mygtuko ,,į Krepšelį“.
10Mygtukas ,,Į Krepšelį“
 1. Šis mygtukas skirtas suformuoti pageidaujamų prekių krepšeliui. Nuspausdami šį mygtuką, kartais galėsite dar pasirinkti prekės spalvą ar dydį.
 2.  
 3. Yra kortelių, kai kaina už prekę yra pateikta kita mato vienetų išraiška. Tokiu atveju savarankiškai apsiskaičiuokite kiek tokių vienetų, kuriais nurodyta prekės kaina jums reikės, o suformavus krepšelį ir perėjus prie užsakymo patvirtinimo pastabose patikslinkite savo perkamų vienetų informaciją. Pavyzdžiui, jūs norite įsigyti skardos lapų, kurių kaina pateikta kaip už m² ir perkant šią prekę jums parduodami m², o jums reikalingi 2 lapai po 2,50 metro ir 1,10 pločio. Tokiu atveju perkate 5,5 m² (2 vnt x 2,50 x 1,10 ), o siunčiant mums užsakymą nurodykite, kad prekę ID. Kodu 321, norite įsigyti matmenimis 2 vnt x 2,50x1,10.

  Atsiminkite, jog suformuodami prekių krepšelį ir išsiuntę jį mums, kol mūsų darbuotojas dar galutinai nepatvirtino užsakymą, visada galėsite jį koreguoti ir nustatyti tinkamą jums reikalingą prekių kiekį.