Filtrai

Produkto tipas
Palaikymas sandėlyje
Sistemos dydis
Spalva
Plieno padengimas
Garantinis laikotarpis
STOGO PRIEDAI
Tvirtinimo medžiagos

Tvirtinimo medžiagos

Bet kurio pastato statybų procese daug dėmesio skiriama statybinėms medžiagoms, jų kokybei, techninėms charakteristikoms. Mes rekomenduojame taip pat atsakingai rinktis ir tvirtinimo elementus. Net ir pačios kokybiškiausios medžiagos sutvirtintos prastos kokybės tvirtinimo elementais, praras savo funkcionalumą kur kas anksčiau, negu yra tikimasi. Todėl tvirtinimo elementų įtaka yra labai reikšminga. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės, patikimų gamintojų tvirtinimo elementų tokių kaip savigręžiai su tarpine, savigręžiai be tarpinės, kniedės, montažiniai kampai ir pan.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 14

Savo asortimente turime skirtingų tvirtinimo elementų. Jeigu nesate tikras, kurios medžiagos bei detalės yra geriausios ir Jums tinka labiausiai – visada galite pasikonsultuoti su statybapigiau.lt specialistais, kurie, išsiaiškinę Jūsų poreikius, suteikia nemokamas konsultacijas, pataria.

Mūsų asortimente galite rasti cinkuotus savigrežius arba dažytus savigrežius. Renkantis šias detales reikėtų atkreipti dėmesį į jų specifiškumą: savigrežiai į medį yra tinkami dirbant su medinėmis konstrukcijomis, o savigrežiai į metalą yra pasirenkami, kai dirbame su metalu.

Taip pat mūsų asortimente galite rasti ir tokias tvirtinimo detales kaip montažinis kampas, montažinis gegnių sujungimas, montažinė plokštelė.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod

StatybaPigiau