Filtrai

Gamintojas
Spalva

Lygi skarda

Lygi skarda - naudojama plieninių stogų žaliavai, kamino apskardinimui, palangių ir parapetų gamybai, įvairių kampų, profilių gamybai. Tai ya karštai cinkuota plieninė skarda. Pagrindiniai plieninės skardos atsparumą nurodantis rodikliai yra plieno liejinio storis ir cinko sluoksnio storis.Mūsų siūlomo plieninio lakšto cinko sluoksnio masė yra 225 – 350 g/m2, skarda padengta plevele (poliesterio sluoksniu) kurio storis 0,45 mm. - 0,5 mm. Atstovaujame žymius Europos ir pasaulio gamintojus: Marcegaglia, ArcelorMittal, SSAB ir pan.

 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 16

Žinoma, kad lygi skarda yra panaudojama labai įvairiems darbams atlikti, skirtingoms konstrukcijoms ir panašiai, tad svarbu, kad ji būtų tik pačios geriausios kokybės, kadangi ir tuomet rezultatas bus ilgaamžis ir patikimas. Statybapigiau.lt lygios skardos internetu pasiūla yra tikrai gausi. Turime skirtingos skardos, kuri kinta savo charakteristikomis, tad kuo daugiau dėmesio smulkmenoms pavyks skirti – tuo tikresnis galite būti dėl rezultato, kuris dažnai ne tik atitinka, tačiau ir pranoksta poreikius.

Svarbiausia, kad lygi skarda yra patvari ir tuo pačiu atspari aplinkos poveikiui, tad, tinkamai parinkus skardą, galėsite būti ramus dėl ilgaamžiškumo ir kokybės, kurios ir siekia daugelis. Pirmiausia kinta lygios skardos storis ir tai yra vienas svarbiausių rodiklių, kuris lemia – kuri skarda yra tinkama būtent Jums. Tiksliai žinodami – ką planuojate su skarda atlikti, kokiam tikslui ji bus naudojama – mūsų specialistai gali patarti ir dėl to, kokio storumo skarda Jums yra reikalinga. Žinoma, kinta ir parduodami kiekiai įvertinami metrais, tad apskaičiuokite – kiek jums jos reikia. Praktika rodo, kad visada geriau įsigyti šiek tiek daugiau. Jeigu vėliau suprasite, kad jums reikia tokios pačios skardos įsigyti papildomai, tai padaryti gali būti kėblu – gali skirtis skirtingų partijų atspalviai.

Sekite mūsų pasiūlymus naujienlaiškiuose, socialiniuse tinkluose, pasinaudokite akcijomis, specialiais pasiūlymais, tapkite lojalumo programos SAVAS dalyviu ir įsigykite skardą pigiau. Mūsų tikslas – kad statybos būtų malonumas, o ne darbas.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod

StatybaPigiau