Filtrai

Produkto tipas
Palaikymas sandėlyje
Gamintojas

Vokiškos klinkerinės plytelės

Vokiškos klinkerinės plytelės

Klinkerinės plytelės paskutiniais metais tapo itin populiarios. Ši medžiaga naudojama ne tik pastatų išorei, bet ir viduje, kaip išskirtinis apdailos akcentas. Klinkeris išsiskiria universalumu - jis naudojamas bet kokio tipo pastatams įrengti. Savo ilgaamžiškumo savybėmis klinkerinės plytelės nenusileidžia net klinkerio plytoms. Svarbi klinkerinių plytelių savybė - mažas vandens įgeriamumas. Ši savybė užtikrina, kad ant klinkerio plytelių paviršiaus patekus nešvarumams, jie neįsigers ir su lietumi bus pašalinti, todėl pastato fasadas visada atrodys puikiai.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 6

Jeigu Jus domina klinkerio plytelės ir matote, kad privalumų yra tiek daug, kad jomis dengti paviršius tikrai yra geriausias pasirinkimas – svarbiausia skirti dėmesio smulkmenoms, kad pavyktų rasti tai, ko jums labiausiai reikia ir kas labiausiai tinka būtent jums. Natūralu, kad dažniausiai daugiausiai dėmesio yra skiriama patrauklumui, estetikai, grožiui, spalvai. Juk svarbu, kad pastato eksterjeras atrodytų taip pat puikiai kaip ir interjeras. Tačiau statybapigiau.lt ekspertai primena, kad rinktis reikia ne tik pagal patrauklumą, tačiau ir pagal kitus kokybinius rodiklius, kurie užtikrins, kad jūsų estetoškumas džiugins ne vienerius metus. Rinkdamiesi klinkerio plyteles prisiminkite, kad svarbu yta ir storis, gamintojas bei kitos smulkmenos, kurios leis būti ramiu, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka iki mažiausių smulkmenų, ir nekels rūpesčių ilgus metus.

Žinoma, svarbu ne tik tinkamos klinkerio plytelės, tačiau ir geras jų prisiklijavimas. Tam mes siūlome klijus, mūro mišinius, kurie ne tik supaprastina dengimą, tačiau taip pat ir padeda būti ramiu, kad pasiektas rezultatas tarnaus ilgai. Daugelis mūsų klientų džiaugiasi, kad kokybiškas plyteles gali gana paprastai klijuoti kiekvienas, net ir tas, kuriam iki šiol neteko dirbti šio darbo. Efektas geras, tačiau galima nemažai sutaupyti, nes nereikia meistrų, kurie viską atlieka už jus.

O tiems, kurie nori sutaupyti – siūlome sekti mūsų akcijas, kurias skelbiame dažnai ir tuo pačiu – labai įvairias. Tai leis plyteles įsigyti pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės, ilgaamžes ir svarbiausia, kaip daugelis tikisi, atrodančias patraukliai.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod