Filtrai

Stoglangio matmenys
Garantinis laikotarpis
TOP PASIŪLYMAI
Stoglangiai BALIO
Stoglangiai ir jų priedai

Stoglangiai ir jų priedai

 

BALIO stoglangiai laikomi ekonominio tipo stogo langais, skirtais klientams, kurie nori mokėti už tai, ko jiems iš tiesų reikia, o ne už prekės ženklą. 10 metų garantija suteikiama tiek pačiam stoglangiui, tiek tarpinei. Visi BALIO produktai sertifikuoti pagal CE, gaminama šiuolaikine modernia įranga. Langai tinka naudoti viešuose ir gyvenamuosiuose pastatuose, šiltose ir šaltose patalpose. 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 6

Jeigu dangaus stebėjimas dienos arba nakties metu yra Jūsų aistra – tokiu atveju mūsų siūlomi stoglangiai ir tarpinės yra tai, ko Jums reikia. Juk nėra nieko smagiau kaip natūrali šviesa namuose, kuri gali patekti į patalpas net ir tokiu atveju, kai kambarys yra neįprastos kompozicijos. Tuomet dažniausiai labiausiai ir pasitarnauja stoglangiai, kurie tuo pačiu tampa ir stilingu interjero akcentu.

Mūsų siūlomi stoglangiai yra labai įvairūs, tad siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios leidžia būti ramiu dėl rasto stogo lango. Statybapigiau.lt siūlo ne tik labai įvairių kainų stoglangius bei jiems reikalingas tarpines, tačiau taip pat ir nuolaidas, kurios suteikia galimybę sumokėti dar mažiau, tačiau džiaugtis kokybe. Žinoma, įvertinkite matmenis, spalvą bei kitus kriterijus, taip pat, prekinį ženklą, kuris dažniausiai padeda apsispręsti dėl Jums labiausiai tinkamo gaminio. Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad radote daiktą, kuris jums tarnaus daug metų.

Džiugu, kad stoglangiai ir tarpinės internetu greičiau gali būti ieškomos kartu su mūsų specialistais. Jeigu nežinote, ko tiksliai reikia – visada galite susisiekti nemokamai konsultacijai bei pagalbai. Mums svarbu, kad Jūsų namai arba verslo patalpos būtų tobulos iki mažiausių smulkmenų.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod