Filtrai

Produkto tipas
Palaikymas sandėlyje
Gamintojas
Prekės ženklas
Spalva
Čerpės tipas
Plieno padengimas
Garantinis laikotarpis

Išpardavimas

 

Šioje skiltyje rasite mūsų išparduodamas prekes. Išparduodamos prekės yra prekės, kurių likučiai yra riboti ir jų papildyti neplanuojame. Šią skiltį nuolat pildysime naujomis išparduodamomis prekėmis. Išpardavimo pasiūlymas galios tol, kol sandėliuose turėsime išparduodamų prekių likutį.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 15

Sutikite, išpardavimas – visada ausiai mielas žodis, kadangi galima sutaupyti, tačiau įsigyti aukštos kokybės prekes, kurios pasirūpins Jūsų statybomis nuo A iki Ž. Norėdami patenkinti savo klientų poreikius – taip pat siūlome labai skirtingų prekių išpardavimus. Siūlome aktyviai sekti mūsų pasiūlymus, dar geriau – užsiprenumeruoti naujienlaiškį, kuris leis ne tik pačiam pirmam sužinoti apie mūsų naujausias prekes, tačiau ir išgirsti apie akcijas, kurios mažina kainą, tačiau – ne kokybę.

Siūlome nuolaidas labai skirtingoms prekėms, kadangi taip stengiamės patenkinti ir labai įvairių žmonių poreikius. Verslininkų, kurie užsiima remonto, statybų darbais, ir tuo pačiu fizinius asmenis, kurie galvoja, kad tobulinti savo namus – niekada nebus per daug. Ir mes tikrai su jais sutinkame. Taigi, šioje skiltyje rasite mūsų išparduodamas prekes, kurios yra nuolat atnaujinamos ir papildomos.

Išparduodamos prekės yra tos prekės, kurių likučiai yra riboti ir jų papildyti neplanuojame, tad jeigu matote kažką, kad Jums tinka ir patinka – siūlome nelaukti, kadangi tikėtina, kad reikalinga prekė kataloge ilgai neužsibus. Šią skiltį nuolat pildysime naujomis išparduodamomis prekėmis, tad tik užsuksite į statybapigiau.lt parduotuvę – nepamirškite ir šios skilties. Išpardavimo pasiūlymas galios tol, kol sandėliuose turėsime išparduodamų prekių likutį, tad būkite ramus, jeigu matote kažką, kas Jums tinka – šiuo metu įsigyti tą konkrečią prekę tikrai galite. Išpardavimas – geriausias būdas sutaupyti.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod

StatybaPigiau