Filtrai

Produkto tipas
Palaikymas sandėlyje
Sistemos dydis
Gamintojas
Prekės ženklas
Lietvamzdžių spalva
Spalva
Plieno padengimas
Garantinis laikotarpis

Plieninė, STRUGA matinė

Plieninė lietaus nuvedimo sistema STRUGA - tai vienas geriausių pasirinkimų Jūsų namui arba kitokiam statiniui. Ši lietaus nuvedimo sistema užtikrina, kad lietaus arba tirpstančio sniego vanduo bus tvarkingai surinktas ir nuvestas į tam skirtą vietą. Teisingai sumontuota ir kokybiška lietaus nuvedimo sistema padės apsaugoti Jūsų namo stogą, sienas, pamatus nuo perteklinio vandens ir drėgmės.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 15

STRUGA plieninės lietaus nuvedimo sistemos gamybai yra naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, moderniausia įranga. Tai patvari sistema, atlaikanti kasdieninį neigiamą aplinkos poveikį. Tai pat pastebėtina, kad STRUGA matinė plieninė lietaus nuvedimo sistema ir kiekvienas jos elementas yra atsparūs įvairiems smulkiems įbrėžimams bei pažeidimams.

STRUGA gaminama iš itin kokybiško plieno. Gamybos procese naudojamas plienas užtikrina standumą, plastiškumą ir sistemos komponentų ilgaamžiškumą. Šios sistemos sudedamosios dalys iš abiejų pusių yra padengtos cinko sluoksniu, kuris jas apsaugo nuo rūdžių, korozijos ypač įbrėžimų arba įpjovimų vietose. STRUGA sistemos gamybos technologija užtikrina, jog elementai ilgą laiką nepakeis savo spalvos, nebluks.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod

StatybaPigiau